Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Dam Sen, και παρέχει Wi-Fi στα δωμάτια. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.

Το Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Απολαύστε τη θέα στη θάλασσα κατά τη διαμονή σας σ' αυτό το κατάλυμα.

Μπορείτε να περπατήσετε 6 λεπτά μέχρι το Quan Go ή να φάτε στο Iron Steak LHP, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Παναγία της Σαϊγκόν, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως Πάρκο Tao Dan βρίσκονται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Το Μουσείο Παραδοσιακής Βιετναμέζικης Ιατρικής είναι 600 μέτρα από το Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο και Παγόδα του Giac Lam είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Τα κοντινά θρησκευτικά αξιοθέατα περιλαμβάνουν την Παγόδα Vinh Nghiem, περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat και 300 μέτρα από τη στάση λεωφορείων 3/2 - Su Van Hanh.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο Πόλη Χο Τσι Μινχ
Phuong Thanh Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

Phuong Thanh Hotel

186 μ από το κατάλυμα
USD 17 USD 15
ανά νύχτα
Friday Premium Hotel
Τιμή μόνο για κινητά

Friday Premium Hotel

198 μ από το κατάλυμα
S79 Sunflower Hotel & Spa
Τιμή μόνο για κινητά

S79 Sunflower Hotel & Spa

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
225 μ από το κατάλυμα
USD 44 USD 40
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσία δωματίου
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 12:00 έως 21:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο;
      Τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο είναι 15 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat.
    • Υπάρχει δωρεάν Ίντερνετ σε τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο;
      Τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο προσφέρει Wi-Fi στα δωμάτια δωρεάν.
    • Έχει γραφείο στα δωμάτια του τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο;
      Σε μερικά δωμάτια του τo Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο έχει γραφείο εργασίας.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Khach San Hoa Mai Ξενοδοχείο Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο